Забудовник ПрАТ "Луцький домобудівельний комбінат"

        Квартири від забудовника за державними програмами «Доступне житло» ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» - провідна будівельна компанія м. Луцька, створена у 1998 році, спеціалізується на будівництві сучасного комфортного житла за новітніми будівельними та енергозберігаючими технологіями з індивідуальними системами опалювання і даховими котельнями.
        При будівництві житлових будинків значна частина будівельних матеріалів виготовляється на власному заводі та випробовуються у акредитованій лабораторії підприємства на відповідність державним будівельним нормам. Ліцензія АД 040533 видана Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області 18.06.2012 р.
         ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» пропонує учасникам державних програм «Доступне житло» (постанова КМУ № 140 від 11 лютого 2009 р.) та «Здешевлення вартості іпотечних кредитів» (постанова КМУ № 343 від 25 квітня 2012 р.)  72 – х квартирний житловий будинок по вул. Федорова 4 Д, в якому можна придбати квартири по програмі «Здешевлення іпотечних кредитів».
         В районі зручна інфраструктура - дитячі садки, загальноосвітня школа № 25 та гімназія № 21, паркова зона, магазини продовольчих та промислових товарів. Неподалік Автовокзал, Центральний ринок міста, різні торгові комплекси. Район має зручне транспортне сполучення. Об’єкт збудовано за сучасними енергозберігаючими технологіями з екологічно чистих матеріалів: стіни з керамічної цегли – утеплені, мають підвищену звукоізоляцію, двокамерні металопластикові вікна, засклені лоджії. Будинок обладнаний даховою котельнею та безшумними ліфтами німецького виробництва «OTIS». В кожній квартирі встановлено лічильники газу, на гарячу та холодну воду, теплові лічильники (на опалення). По програмі пропонуються 2–х кімнатні квартири загальною площею 70 та 3-х кімнатні квартири площею 89 .