ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗАЯВИ ЯКИХ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА.

Волинське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про плановий обсяг коштів у листопаді 2019р. на надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла , що складає станом на 01.11.2019р 400 000 грн.

Волинське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про можливість вибору об'єктів будівництва, у зв’язку з фактично наявними коштами на рахунку регіонального управління та з урахуванням планових надходжень коштів у листопаді 2019р. на надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, наступних громадян:

№18 від 08.12.2019 року- Цисюк М.П.

У разі обрання Вами квартири (об’єкта фінансування), Вам необхідно звернутись у відділ кредитування Волинського регіонального управління Держмолодьжитла та подати заяву про надання державної підтримки та документи згідно затвердженого переліку, актуалізовані документи, необхідні для отримання державної підтримки.

У РАЗІ НЕ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРОТЯГОМ 5 РОБОЧИХ ДНІВ, з дня розміщення на сайті Волинського регіонального управління Держмолодьжитла цього повідомлення, Волинське регіональне управління Держмолодьжитла буде вважати Вас такими, що ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ від отримання державної підтримки і не заперечують щодо надання державної підтримки іншим громадянам!

БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ НАС, якщо Ви заздалегідь знаєте, що з якихось причин НЕ БУДЕТЕ брати участь та отримувати державну підтримку для будівництва (придбання) доступного житла в цьому році.

Наступним за переліком громадянам, що знаходяться в черзі на отримання державної підтримки, рекомендуємо підготувати необхідні документи та відслідковувати подальші новини, розміщені на сайті Волинського регіонального управління Держмолодьжитла, у зв’язку з ймовірною можливістю їх профінансувати, за умови залишку коштів та/або відмови наявних кандидатів.