ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ ТА ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2019 РОЦІ

Волинське регіональне управління Держмолодьжитла, повідомляє про надходження коштів на рахунки управління, відповідно до розподілу коштів з загального фонду державного бюджету на жовтень 2019 року за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» в обсязі 400 000грн.

Шановні кандидати, які подали заяви, та претендують на отримання державної підтримки для будівництва ( придбання) доступного житла , заяви яких зареєстровані за номерами, а саме:

08.12.2017 №17 Лисенко О.Г.

Для отримання державної підтримки Вам необхідно протягом 10 календарних днів ОСОБИСТО, або у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата та членів його сім’ї, подати до Волинського регіонального управління ЗАЯВУ про надання державної підтримки разом з пакетом документів згідно переліку.

Документи, які необхідно подати:

• для внутрішньо переміщених осіб Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки. Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком